Bizim Catering

Yemek hizmeti zorlu bir iştir.
1994 yılından bugüne İstanbul'da hizmet veren Bizim Catering, sahip olduğu toplam kalite standartları çerçevesinde catering, toplu yemek ve yemek organizasyonu başta olmak üzere bir çok alanda hizmet vermektedir. Sürekli gelişimi, müşteri odaklı düşünceyi, kaliteli ürün ve hizmet sunmayı, temizliği ve güler yüzlülüğü amaç edinen Bizim Catering, kurumlar için ihtiyaçlarına en uygun, hızlı ve kaliteli yemek çözümleri sunmaktadır. Amacımız, sağlık ve beslenme uzmanları kontrolünde hijyenik ortamlarda ve kalite standartlarında üretilen, Türk ve dünya mutfağından en seçkin lezzetleri siz müşterilerimizle buluşturmak ve yemek üretimi-catering alanında öncülük yapmaya devam etmektedir. Yemeğin Lezzetli, Hijyenik ve Sağlıklı olarak üretildiği zaman ancak yemek olduğunun bilincinde olan firmamız ISO 9001:2001, HACCP, ISO 14001 ve TSE standartlarında ve gıda mühendisi personelleri tarafınca denetim altında olan üretim tesislerinde yemek üretimi, tabldot yemek servisi ve toplu ve taşıma yemek servisi hizmetlerini sürdürmektedir.

Bizim Catering olarak hizmetlerimizde her zaman en üst seviyeyi hedefliyor, müşteri memnuniyetini esas alıyoruz. İlkemiz budur.

KALİTE ve GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ
BİZİM CATERİNG olarak amacımız, değişen ve gelişen pazar koşulları doğrultusunda iç ve dış iletişim kanallarını da kullanarak, müşteri istek ve ihtiyaçlarını belirleyip, insana ve teknolojiye yatırım yaparak, sektöründe yenilikçi, rekabetçi ve lider olmak,
Hammaddeden müşteriye olan zincirde gıda güvenliğini sağlayarak, Türk Gıda Kodeksi, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve yasal mevzuatlara uygun, kaliteli, yaratıcı ve özgün ürün/hizmetleri sunmak,
Ürün ve hizmet kalitesinden asla ödün vermeden, uzun vadeli iş ortaklıkları yaratarak, beklentilerin de üzerinde "Müşteri Memnuniyeti" sağlamaktır.
Amacımıza ulaşmak için, iş ortağımız olan çalışanlarımızın motivasyonlarını yükselten , kişisel ve kariyer gelişimlerine olanak sağlayan, verimli, üretken ve katılımcı bir ekip ruhu ile pazar payımızı artırmak, sürekli büyümek ve gelişmek temel ilkemizdir.


ÇEVRE POLİTİKAMIZ
Doğal kaynakların en verimli şekilde kullanımını sağlamak, Çevre ile etkilesime giren faaliyetlerimizi ve atiklarimizi kaynaginda yönetip "Çevre Kirliligini" önlemek, Çevre mevzuatina ve bagli bulundugumuz ilgili diger yasal sartlara uyarak, sistemimizin sürekli iyilestirilmesini saglamaktir.


İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ
T.C. İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği yasalarına ve mevzuatlarına uygun olarak; çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz için tehlikeleri ve riskleri belirleyip, kontrol önlemleri alarak güvenli çalışma ortamı yaratmak, tüm çalışanlara bulundukları ortamda iş güvenliği ve işçi sağlığını korumak amacıyla eğitimler vermek, sistemimizin iş ortaklarımızla beraber sürekli iyileştirilmesini sağlamaktır.


Yemeklerimize neden güvenmelisiniz?

  • Çünkü Bizim Catering her zaman kaliteli hammadde kullanır,
  • Çünkü biz yemekleri usta ellerde pişiriyoruz,
  • Çünkü yemeklerimiz hijyenik ortamlarda pişiriliyor,
  • Çünkü personelimiz düzenli olarak hijyen eğitiminden geçiyor,
  • Çünkü müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır,
  • ÇÜNKÜ İŞİMİZİ SEVEREK YAPIYORUZ.